גירושין

הליך גירושין

הליך גירושין הוא אחד המשברים הקשים שהתא המשפחתי נאלץ להתמודד עימם. מאבקים על משאבים כלכליים, החזקת קטינים (משמורת) וזמני שהות, חינוך ומזונות המעמידים את לקוחותינו בפני תקופה כואבת, עמוסת מתח, לחץ וחרדה.

אנו דואגים ללוות אותם בכל שלב במלוא האמפתיה, ההכלה והרגישות, תוך שימת דגש על זמינות ושקיפות.

משרדנו מתמחה בהענקת יעוץ משפטי-אסטרטגי מקיף לקראת הליך גירושין. אנו מקפידים לבצע בחינה מעמיקה של כלל ההיבטים ולהתאים את דרכי הפעולה לצרכיו הייחודיים של כל אחד מלקוחותינו.

כמי שהתמודדו עם סוגיות משפטיות מורכבות ורגישות הנוגעות לגירושין, אנו מאמינים בהנמכת הלהבות. לכן, בשלב ראשון, אנו פועלים ליישוב הסכסוך בדרכי שלום, תוך גיבוש פתרונות אופטימליים שיחסכו ללקוחותינו הליכים משפטיים יקרים, כואבים ומורכבים.

במידה ולא ניתן להגיע לסיום הנכסף באמצעות משא ומתן ישיר בין הצדדים, אנו פונים למערכת המשפט. בשלב זה, אנו רותמים את מלוא הידע והכלים המשפטיים העומדים לרשותנו ויוצאים למלחמה כדי להגן על האינטרסים של לקוחותינו ושל ילדיהם.

באיזה שלב כדאי לפנות למשרד עורכי דין העוסק בגירושין?
בישראל שתי מערכות שמוסמכות לדון בעניינים הקשורים בגירושין: בית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני, האחת האזרחית והשנייה דתית. הדבר מוביל למרוץ סמכויות בין שתי הערכאות.

מהו מרוץ סמכויות?

זוגות נשואים יכולים לבחור (בעניינים אזרחיים בלבד) לאיזו ערכאה להגיש תביעותיהם. מי שיגיש ראשון את הבקשה ליישוב סכסוך- הוא זה ש”יזכה” להחליט איזו ערכאה יותר מתאימה לו להגיש תביעותיו. לבחירת ערכאת השיפוט חשיבות מכרעת בבניית אסטרטגית הגירושין המנצחת.

מתוך כך, אסטרטגיית גירושין הינה חשובה עד מאוד להצלחה בהליך משפטי ורק משרד איכותי ומצליח יכול להוביל אותך לאסטרטגיה הנכונה ביותר!!!

אנו ממליצים ללקוחותינו להגיע לייעוץ משפטי בשלב מוקדם ככל האפשר על מנת שנוכל לבחון את התמונה המלאה, להקדים את הצד השני ולהוביל את המהלכים.